KDY: sobota 19. 5. 2018

KDE: PARDUBICE, Dostihové závodiště

Oceníte dobrý design a jedinečnost? T-Roc okouzlí svým sebejistým projevem, výrazným designem modelu crossover a rozsáhlými možnostmi individualizace. Co dodat, sebejistotu má prostě ve svých genech a zanechá ve Vás dlouhotrvající dojem.

JAK HO ZÍSKAT?

Stačí se zúčastnit soutěže, která bude probíhat v rámci akce BARTH DAY od 9:00 do 18:00 v areálu Dostihového závodiště Pardubice a vůz od společnosti BARTH Operák je Váš! Slosován proběhne v den konání akce na hlavním pódiu v 18:15.

Nudit se tu určitě nebudete, připravili jsme pro Vás pestrý program, který si užije cela rodina. Testovací jízdy s automobilovými a motocyklovými novinkami, dětský den plný soutěží a atrakcí, běžecké závody BARTH Run, koncert zpěváka Sebastiana, Youtuber Stejk, nafukovací dráha Yamaha pro čtyřkolky, Ponny farma a mnohé další...

Úplná pravidla soutěže

VOLKSWAGEN T-ROC

Kdo by Vás chtěl zastavit? Sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Kulmbach" a zářící červené brzdové třmeny vytváří kompozici, na kterou jen tak nezapomenete. Tmavě červená zadní světla umocňují sebejistý projev, kterým zadní partie působí. Zadní okno i zadní boční okna jsou rovněž zatmavená a dokonale ladí s celkovým sportovním obrazem vozu T-Roc v linii Sport Line. Zatmavení oken absorbuje část slunečního záření a zajišťuje tak mimořádně příjemnou světelnou atmosféru v interiéru. Lépe si tak zachováte chladnou hlavu, a to i přesto, že Vaše srdce má při tak velké porci radosti tendenci k vysokému tepu. V interiéru Vás přivítá čalounění stropu v černé barvě a osvětlení "Ambiente", které uvnitř vozu vytvářejí příjemné prostředí. Zatímco osvětlení prostoru pro nohy je v bílé barvě, dekorační lišty jsou v červené. Sportovní pocity v interiéru zajistí pedály s povrchem z ušlechtilé oceli a sériový multifunkční volant v kůži, jenž velmi dobře padne do ruky. Sportovně komfortní sedadla pro řidiče a spolujezdce zajišťují dobré boční držení trupu a díky integrované bederní opěrce s manuálním nastavením komfort sezení i při cestování na dlouhé vzdálenosti. V rámci sériové výbavy jsou sedadla čalouněna potahovou látkou v design "Gem". Na přání mohou být samozřejmě potažena kůží "Vienna".

Více informací o modelu - ZDE