Přijď v sobotu 11. 11. 2017 do Tipsport arény v Pardubicích a vyhraj Volkswagen Golf Maraton Edition na půl roku.

Stačí se zúčastnit soutěže, která bude probíhat v rámci akce BARTH DAY od 9:00 do 16:00 v areálu pardubické TipSport arény a vůz od společnosti BARTH Operák je Váš! Nudit se tu určitě nebudete, čeká na Vás bohatý program, testovací jízdy s automobilovými novinkami, laser show, BARTH Racing tým, technika, která pojede na Rallye Dakar 2018 a koncert skupiny Mandrage.

Losování soutěže o VW Golf proběhne v 15:45 u stánku BARTH Operák.

Předání výhry se uskuteční následně v 18:18 na hlavním pódiu.

Úplná pravidla soutěže - ZDE

NOVÝ VOLKSWAGEN GOLF

Nový Golf stojí na startovním roštu: sportovnější, dynamičtější a výraznější než kdykoli v minulosti. Celá řada nejmodernějších asistenčních a infotainment systémů přitom zajistí, že jste optimálně připraveni na všechny výzvy všedních i nevšedních dnů jak dnes, tak v budoucnosti. Opravdovým sprinterem na trati s je Golf GTD s výkonem 184 k, který zajišťuje dech beroucí kroutící moment. Vyberte si ten pravý Golf pro Vás.

Výbava & Design

Klasický Golf: sportovní, dynamický a nápadný. Okouzlující design nového vozu Golf bude splňovat vysoké nároky – jak se sluší na zakladatele své třídě.

EXTERIÉR - Dynamika, která je v harmonii s elegancí.
Na první pohled je patrné, že se jedná o Golf - jen ještě s výrazně krásnějším a sebejistějším projevem tak, jako ostatně každá generace tohoto modelu - od nově navržených světlometů, nárazníků a dynamické mřížky chladiče až po zadní difuzor a markantní zadní světla s LED technologií.

INTERIÉR - Užijte si větší prostor pro komfort.
Prostor, který je v harmonii s komfortem, v harmonii kvalitou i v harmonii s novými technologiemi. To vše na Vás čeká uvnitř nového vozu Golf a má to pouze jeden účel: zajistit, aby každá Vaše jízda byla maximálně pohodlná a uvolněná.

SVĚTLA - Již při prvním pohledu se Vám udělá jasno.
Design osvětlení nového vozu Golf nic neskrývá, a to v několika atraktivních variantách. Nezáleží na tom, pro kterou z nich se rozhodnete - světlo Vám vždy pomůže, abyste vše viděli jasně.

KOLA - Krása připravená pro Vás: nabídka kol pro nový Golf.
Která kombinace kol a pneumatik se nejlépe hodí k Vašemu vozu Golf je pouze věcí názoru. Kola z lehké slitiny však v každém ohledu umocňují sportovní přirozenost vozu Golf.

Efektivita

Motory určené pro nový Golf jsou ideální pohonné jednotky pro ty, kteří rádi a hodně cestují, přitom však chtějí udržet spotřebu paliva na nízké úrovni. Důvodem je použitá moderní technologie, která zajišťuje nízkou spotřebu, velkou tažnou sílu a vysoký výkon.

MOTORY - Užijte si velkou sílu při nízké spotřebě paliva.
Benzinové TSI motory i naftové TDI motory jsou optimalizované tak, aby vyvíjely vysokou sílu při nízké spotřebě paliva, a jsou tak zárukou radosti z jízdy. Alternativou je pak motor TGI, který je stejně dynamický a navíc je šetrný k životnímu prostředí, protože ke svému pohonu může používat stlačený zemní plyn.

4MOTION - Zajistěte si optimální trakci.
Nechcete se vzdát vynikající trakce ani na mokrém nebo nerovném povrchu vozovky? Díky pohonu všech kol 4MOTION, který je součástí výbavy na přání, je to možné téměř všude.

Systém aktivního vypínání válců
Když dva válce odpočívají, můžete ušetřit palivo.
V případě snížené potřeby výkonu jen obtížně zjistíte, že motor běží pouze na dva válce. To je možné díky systému aktivního vypínání válců, který tak umožňuje podstatně snížit spotřebu paliva.

Volba jízdního profilu
Nový Golf se přizpůsobí Vašemu jízdnímu stylu.
Jezdíte raději ekonomicky nebo sportovním způsobem? Nebo preferujete komfort? Prostřednictvím volby jízdního profilu, která se dodává na přání, přizpůsobíte jízdní vlastnosti vozu Vašemu jízdnímu stylu, charakteru vozovky a situaci v dopravě.

Infotainment

Ať už potřebujete v průběhu jízdy telefonovat nebo potřebujete aktuální dopravní informace či chcete dojet do cíle své cesty podle pokynů navigace nebo jenom chcete poslouchat svou oblíbenou hudbu – Váš Golf Vám nabízí různé možnosti, jak pohodlně a jednoduše využívat moderní technologie.

TELEFONOVÁNÍ - Vaše komunikace bude snazší.
Povídejte si, ale držte přitom, prosím, obě ruce na volantu. V novém voze Golf máte na přání k dispozici dvě komfortní telefonní rozhraní.

RÁDIA - Když chcete, můžete jej používat pouze pro poslech rádia.
Posloucháte při řízení rádi hudbu, ale nechcete se přitom vzdát prvotřídního komfortu ani rezignovat na možnost mít ty nejaktuálnější informace? Potom Vás nepochybně potěší obě nabízená rádia.

NAVIGACE - Zajistí, abyste do cíle dojeli v dobré náladě.
Dva volitelné navigační systémy Vám nabízení množství inovativních funkcí a žádné přání nenechají nesplněné. Vy si tak budete moci užívat zábavu na prvotřídní úrovni a přitom pojedete jistě ke svému cíli.


Asistenční systémy

Inteligentní asistenční systémy ve Vašem novém voze Golf mohou zvýšit komfort cestování, pomohou Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. I když existenci této technologie budete vnímat jen výjimečně, vědomí, že je Vám k dispozici, zajistí příjemný pocit.

Systém kontroly odstupu "Front Assist" a adaptivní tempomat ACC
I v hustém provozu můžete zůstat uvolnění.
Díky adaptivnímu tempomatu ACC můžete cestovat pohodlnějším způsobem. Systém kontroly odstupu "Front Assist", který je doplněn funkcí nouzového brzdění City a rozpoznáváním chodců, je od linie Comfortline součástí sériové výbavy.

Park Assist - Parkování může být tak snadné.
Spoléháte se při parkování pouze na své schopnosti? Volitelný parkovací asistent "Park Assist" Vás zbaví hledání vhodného parkovacího místa - pomocí ultrazvukových senzorů totiž může zjistit, zda se Váš Golf vejde do parkovací mezery. Při vlastním parkování za Vás pak přebírá ovládání volantu.

Asistent pro jízdu v koloně a systém "Emergency Assist"
Uvádí věci do pohybu, když vše okolo stojí téměř na místě.
Volitelný asistent pro jízdu v koloně Vám pomáhá při psychicky náročném popojíždění v dopravní zácpě a eliminuje riziko nehod, které jsou typické pro jízdu ve váznoucí dopravě. Volitelný systém "Emergency Assist" může rozpoznat, zda řidič již není dále schopen řídit automobil, a převezme částečnou kontrolu nad vozem.

Komfort

Udělejte si ve svém voze Golf pohodlí. Jeho bohatá sériová výbava, jednoduché ovládání a celá řada komfortních prvků přispívají k tomu, abyste si mohli uvolněně užívat každý všední i nevšední den.

Active Info Display - Vyvolejte si jen ty informace, které potřebujete.
Analogový tachometr je věcí minulosti. Na přání se místo klasických kruhových ukazatelů s vysokými lemy můžete rozhodnout pro digitální panel s vysokým rozlišením. Inovativní kombinovaný přístroj Active Info Display Vám kromě rychlosti a ukazatele stavu paliva zprostředkuje i spoustu dalších informací.

Výbava v kůži - Rozhodněte se pro nadčasovou eleganci.
Užijte si při každé jízdě nepřekonatelný pocit luxusu. Na přání můžete Váš Golf získat s výbavou v nejjemnější kůži nebo s výbavou "ArtVelours", které mimo jiné zahrnují vyhřívání sedadel a praktický multifunkční volant.

Dynaudio Excite - Aby kromě Vás seděl dokonale i každý tón.
Dokážete si představit, že hudba zní v autě lépe než z Vaší domácí hifi soupravy? Audiosystém DYNAUDIO Excite, který je součástí výbavy na přání, je dokonale přizpůsoben akustice interiéru vozu a podává zvuk v takové kvalitě, která Vás překvapí, a to i v případě, že jste zvyklí na zvuk na high end úrovni.

Sedadlo ergoActive - Když Vám Vaše záda leží na srdci.
Sportovní sedadla ergoActive, která jsou součástí výbavy na přání, zajistí díky možnosti nastavení 14 parametrů vysoký komfort sezení. Na místě řidiče lze sedadlo přesně přizpůsobit tělesným proporcím a zajistit tak pocit úlevy pro jeho záda. Inovativní sedadlo je navíc vybaveno masážní funkcí a díky vyhřívání jej lze i příjemně temperovat.