VSTUP ZDARMA 

Stanete se jezdcem na závodním okruhu, proletíte se na horské dráze, ponoříte se do virtuálního podmořského světa nebo se projdete po lávce na vrcholu mrakodrapu.

To vše můžete v sobotu 11. května na BARTH Day vyzkoušet.
Co konkrétně jsme si pro Vás připravili? 

VIRTUÁLNÍ REALITA

Nasaďte si virtuální brýle a nechte si na chvíli oklamat mozek :-). Virtuální realita oproti obyčejným videohrám přináší zapojení všech smyslů – můžete si sáhnout na jednotlivé předměty a díky špičkové grafice a unikátní technologii si budete připadat, jako byste byli přímo v ději. Takový zážitek vám žádná počítačová hra nenabídne. Čeká Vás setkání s velrybou v podmořském světě nebo pro ty, co chtějí překonat strach z výšek, budeme mít procházku po lávce na vrcholu mrakodrapu.

ZÁVODNÍ SIMULÁTOR S ROZŠÍŘENOU REALITOU

Profesionální plně pohyblivý simulátor docílí maximálně realistického zážitku z rychlé jízdy v závodním voze (ucítíte i ty nejjemnější rázy, akceleraci, brzdění, nerovnosti na povrchu, zatáčení, ztrátu trakce a všechny další předvídatelné i nepředvídané momenty při jízdě, a to v reálném čase). Na stejné vibrační platformě se budete moci projet také na horské dráze, novinkou pro letošní rok je i simulace větru. To bude pořádná jízda...