KDY: sobota 11. 5. 2019

KDE: PARDUBICE, Dostihové závodiště

VSTUP: ZDARMA

 

Potěšení z jízdy plně ve znamení elektřiny. Audi e-tron.
Přijďte v sobotu 11. 5. na celodenní akci BARTH DAY a projeďte se v prvním elektrickém voze značky Audi. Seznamte se s vozem, který Vám na cestách poskytne více svobody pro vše, co máte rádi: s elektrickým SUV značky Audi nebudete muset přistupovat na kompromisy. Nezáleží na tom, zda projíždíte velkoměstem nebo se s přáteli vydáváte za dobrodružstvím, Audi e-tron se stane Vaším perfektním společníkem. První plně elektrické SUV Vám bude dělat radost svým sportovním charakterem, přičemž je ale vhodné i pro běžné každodenní využití. Díky spojení dvou elektromotorů s elektrickým pohonem všech kol si s ním budete užívat vynikající výkon a agilní jízdní chování.

Dynamický výkon elektrického pohonu. 
Audi e-tron je poháněno dvěma elektromotory, které mu při rozjezdu zajišťují opravdu svižné zrychlení na 100 km / h za 4,6 sekundy. Výkon při startování je srovnatelný s běžnými sportovními vozy. O optimální trakci a jízdní dynamiku se stará nová generace pohonu quattro: elektrický pohon všech kol. Díky němu je Audi e-tron vhodné pro každodenní dojíždění a nadchne Vás svou snadnou ovladatelností a hbitými reakcemi. V případě potřeby během okamžiku aktivuje pohon všech kol, který v závislosti na situaci flexibilně rozdělí točivý moment mezi obě nápravy, abyste si mohli jízdu na plno vychutnat v každém terénu.

Testovací jízdy budou probíhat od 10:00 - 18:00 hod.

Inteligentní opětovné využití energie.
Kromě možnosti ručního nastavení způsobu rekuperace brzdné energie prostřednictvím ovládacích prvků na volantu, si můžete v rozhraní MMI vybrat automatický režim. V takovém případě bude Prediktivní asistent efektivity předvídat zpomalení vozu na základě trasy nebo pohybu vozidel jedoucích vpředu. Řidič může upravit efekt zpomalení výběrem požadované úrovně rekuperace prostřednictvím pádel řazení na volantu. Dané nastavení zůstane aktivní až do opětovného sešlápnutí plynového pedálu.

Audi e-tron Audi e-tron
Audi e-tron Audi e-tron
Audi e-tron Audi e-tron
Audi e-tron Audi e-tron