ŠMOULÓZNÍ SHOW

KDY: sobota 11. 5. 2019 

KDE: Dostihové závodiště Pardubice (hlavní pódium)

Kamaráda a ostříleného showmana Wikiho si děti oblíbili už při loňském ročníku BARTH Day a tentokrát se k nám vrací společně se svými modrými hrdiny s novým fenomenálním programemWiki je známý svou skvělou náladou a energií, bezvadnými nápady či vtípky, ale hlavně originálně zpracovanými divadelními a interaktivními programy, které jdou s dobou.

CO VÁS ČEKÁ?

Máme pro Vás připravené 3 x 30min WIKIHO ZÁBAVNÉ SHOW (10:30 - 14:20 hod.).

1. POPLETENÉ POHÁDKOHRÁTKY

Zábavný program plný tematických pohybových a vědomostních soutěží o ceny prověří, jak zkušenými znalci pohádek malí návštěvnici akce jsou.

2. ŠMOULÍ SEN - WIKIHO ZÁBAVNÁ SHOW SE ŠMOULY

Zábavná interaktivní divadelní show s poutavým příběhem s kamarádem Wikim a partou oblíbených Šmoulů. Společně s dětmi se pokusíme splnit Šmoulům jejich velký sen, avšak nebude to vůbec snadné, zvláště když se do toho zaplete zlý čaroděj Gargamel. Interaktivní show je plná poutavých divadelních scének, soutěží o ceny, tance a parádní zábavy pro děti s jejich oblíbenými modrými "hrdiny". Těšit se můžete na krásné kulisy a propracované kostýmy.

3. WIKIHO DISKOTAČENÍ - minidiskotéka plná soutěží

 Děti si zatančí a zazpívají známé šmoulí hity, čeká je super zábava při animační show a mnoho překvapení při soutěžních.

KAMARÁD WIKI a ŠMOULOVÉ se na Vás už moc těší! 

Kompletní program celého dne naleznete ZDE.