KDY: sobota 19. 5. 2018

KDE: PARDUBICE, Dostihové závodiště

VSTUP: ZDARMA

Přijďte si užít vystoupení mladého nadějného zpěváka, kytaristy a textaře české scény, Sebastiana.
Sebastian, celým jménem Sebastian Navrátil (*29. 11. 1991) v roce 2014 nečekaně odstartoval svoji kariéru s úspěšným singlem "Toulavá" ze které se stal nejstreamovanější český singl roku 2015 a díky kterému dostal Sebastian Slavíka a stal se Objevem roku na Óčku i v cenách rádia Evropa 2. Toulavá zatím na YouTube nasbírala už víc než 20 miliónů zhlédnutí a patří v tomhle ohledu k nejlepším českým klipům historie.

Kdo je SEBASTIAN?

Jmenuju se Sebastian a plním si svoje sny. Když jsem v roce 2014 nahrával klukům z Atmo Music vokály do skladby Polety, bral jsem to spíš jako jednorázovou zkušenost než jako možnost nastartovat hudební kariéru. Měl jsem tehdy za sebou neúspěšný pokus prosadit se v talentové soutěži s kapelou Just Try a cílevědomě jsem nic neplánoval. Přesto se můj život od základu změnil. Z Poletů se stal hit, já dostal šanci podepsat nahrávací smlouvu a vydat vlastní singl. Na okamžik, kdy jsem poprvé slyšel písničku Toulavá z rádia, se nedá zapomenout. Makal jsem v továrně a hlavu měl plnou snů i falešných představ. Ale chytil jsem šanci a šel si za svým. Zariskoval jsem, nechal práci a hudbě se začal věnovat naplno.

Po veleúspěšném hitu "Toulavá" následovaly "Záchranný bod" , "Až na to přijde" a "Hvězdy", dočkal jsem se nominace na Slavíka a stal se Zpěvákem roku podle posluchačů Evropy 2. V březnu 2017 jsem vydal první desku a absolvoval první samostatné turné. Album Hvězdy pro mě bylo dalším důležitým krokem. Pracoval jsem na něm dva roky a snažil se do každé jeho písničky dostat pocity a emoce, které jsem za tu dobu prožil. Deska získala zlatý certifikát, který se uděluje za její prodej. Je to tedy vyznamenání, které hudebníkovi dávají jeho fanoušci, o to je taková pocta krásnější! Moc si toho vážím.