KDY: sobota 11. 5. 2019

KDE: PARDUBICE, Dostihové závodiště

Registrace ZDE

Ve firmě BARTH myslíme opravdu na každého a tedy i na ty nejmenší z Vás. Přijďte se proběhnout na zábavný rodinný běh, který zvládne opravdu každý. Délka trasy je 1000m, takže můžete vzít do terénu i kočárek! Hlavním cílem závodu je zapojit všechny členy rodiny. Samozřejmě počítáme s tím, že Ti soutěživější a vytrvalejší z Vás využijí toto krátké kolečko pro rozběhání a následně poběží některý z hlavních závodů. Pro tento účel jsme zajistili možnost jednorázové registrace, kde se můžete přihlásit na neomezený počet závodů. Takže běh, kolo, koloběžku nebo dogrunning určitě ještě absolvovat můžete.

STARTOVNÉ je symbolických 50 Kč. Všechny peníze poté poputují jako příspěvek pro Dětský domov Pardubice 

Budeme rádi, pokud i Vy přispějete dětem, kteří neměli v životě takové štěstí. Určená cena je minimální částka, která je nutná uhradit pro možnost absolvovat běh. Horní hranice není stanovena. Výše darované částky je tak na Vás. 
Pro registrované je připravena pamětní medaile v cíli. 

Upozorňujeme, že žádný běžec nebude měřen pomocí profesionální časomíry, tento běh je určen pro pomoc Dětskému domovu a hlavně pro zábavu, smích, rodinou pohodu a dobrou náladu. V minulých ročnících se vždy povedl a tak doufáme, že stejně a možná i lépe se vyvede i v letošním roce.

HARMONOGRAM

09:00 Otevření areálu
15:00 Dobročinný rodinný běh 1 km
16:45 Vyhlášení BARTH Run Velká pardubická a Dobročinný rodinný běh – hlavní podium